Atribuită
Cumpărare directă
pachet format din: 2 buc Logitech C930E 3 buc CABLU video GEMBIRD, HDMI (T) la HDMI (T), 1.8m, conectori auriti, rezolutie maxima 4K (3840 x 2160) la 60 Hz, negru, „CC-HDMI4L-6” 3 buc ADAPTOR video GEMBIRD, DVI-D SL (T) la HDMI (M), conectori auriti, black, „A-HDMI-DVI-2
- Număr anunț
- DA25978949
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.039 RON
- Valoare atribuită
- 1.039 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.