Atribuită Cumpărare directă

Solutie pentru management de flota, localizare, control si monitorizare flote auto prin GPS,se compune din hardware-(echipamentul GPS cu buton on/off) mentenanta si software-ul de monitorizare si localizare GPS a vehiculelor pe o perioada de 6 luni.Pachetul include toate costurile: echipamentul GPS, buton on/off, montajul GPS-ului pe vehicul si mentenanta si servicii software de monitorizare. Include taxa livrare.

Număr anunț
DA25956276
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
Cod CPV
38112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,30 RON
Valoare atribuită
503,30 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,30 RON

din 503,30 RON estimat