Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Materiale Curatenie: Sapun lichid 5L Axial=3x18.49 lei/buc;Hartie igienica 2 straturi alba-640x0.43 lei/buc;Domestos wc 750 ml-5x6.72 lei/buc;Dezinfectant suprafete Biocid 5L Bioxel-3x88.24 lei/buc;Pronto mobilier albastru 300 ml-2x11.76 lei/buc;Saci menaj 35 L/set-4x2.94 lei/set;Lavete microfibra 3 buc/set-3x8.40 lei/set;Detergent pardoseli Sano Floor 2L-3x20.04 lei/buc;Solutie curatat geamuri 750 ml Hilltox-2x3.35 lei/buc
- Număr anunț
- DA25966185
- Autoritate contractantă
- Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
- Furnizor / câștigător
- CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI 14971054)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,29 RON
- Valoare atribuită
- 756,29 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.