Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE,1buc,: 2005316 BURGHIU SDS PLUS 6X210X150 782417 HiKOKI 1 BUC 5010772 STICKY LAC ALCHIDIC PIN 2,5L 5 BUC 20... mai departe

Număr anunț
DA25967835
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI (CUI 2844316)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,75 RON
Valoare atribuită
374,75 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,75 RON

din 374,75 RON estimat