Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto RCA Prima: 299,11 RON, valabilitate 12 luni, de la 20.07.2020-19.07.2021, Remorca/Pronar T653/cilindrica 0/putere 0/nr. locuri 0/masa 7100.

Număr anunț
DA25972668
Autoritate contractantă
COMUNA FRUMOASA (CUI 4246173)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,11 RON
Valoare atribuită
299,11 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,11 RON

din 299,11 RON estimat