Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile de birou: Biblioraft plastifiat, Post-it, Agrafe de birou 75mm, capse 24/6 1000buc/cut, Folii plastic, Dosar incopciat carton, corector pix, Clips hartie, Tus stampila Rotring, Cub hartie alb, Marker permanent, Dosar sina/plic - carton duplex alb,etc.
- Număr anunț
- DA25967014
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- CRISS OFFICE SRL (CUI 20464269)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.135,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.135,88 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.