Atribuită
Cumpărare directă
Folie/ Film adeziv pentru etanseizare placi microtitrare PCR si qPCR dimensiuni 80 x 140 mm. Adhesive PCR plate seals, Libere de DNaze /RNaze & pyrogen free. Fabricate din polyester cu adeziv acrylic, rezistente la temperaturi intre -40+120 °C. Ambalaj: Cut * 100 Buc Balon Erlenmayer 500 ml
- Număr anunț
- DA25968364
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.352,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.352,70 RON
- Data publicării
- 14.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.