Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: Aer conditionat VORTEX VAI0920FA, 9000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb+SRVINST5ZCUKIT Instalare aer conditionat in maxim 7 zile calendaristice - pentru aparatele de 9.000-12.000BTU cu kit de montaj (limita a 3 ml traseu) şi manopera montaj incluse.

Număr anunț
DA25958498
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.209,40 RON
Valoare atribuită
5.209,40 RON
Data publicării
13.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.209,40 RON

din 5.209,40 RON estimat