Atribuită Cumpărare directă

Elaborare SF. pentru proiect INFIINTARE RETEA DE ALIMENTARE SI DISTRIBUTIE GAZE NATURALE in com. Costisa si localitatile apartinatoare ( Costisa, Manoaia, Frunzeni, Dornesti), jud. Neamt

Număr anunț
DA25970623
Autoritate contractantă
COMUNA COSTISA (CUI 2612936)
Furnizor / câștigător
ALFA PROIECT SOLAR SRL (CUI 37862480)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.000 RON
Valoare atribuită
59.000 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.000 RON

din 59.000 RON estimat