Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE IT – 6 articole: CANAL PARDOSEALA 50*16 – 4 metri, ROLA CANON FC0-5080-000 – 8 buc., PAD SEPARATIE CANON FL3-5538-010 – 2 buc., ROLA RIDICARE LEXMARK 41X0918 – 2 buc., 38020892 LCD MODULE SILVER W/CAM – 1 buc., CANAL 50*12 2M/BARA PARDOSEALA – 6 buc. in conformitate cu Formularul de propunere tehnica si financiara transmis de dvs. prin email si inregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 15992/15.07.2020.
- Număr anunț
- DA25977768
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.694,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.694,96 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.