Atribuită Cumpărare directă

Sistem de insacuire saci BIG BAG cu buncar incorporat ,capacitate 500-1500kg avand sistemul de cantarire certificat metrologic

Număr anunț
DA25976746
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZEREVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 260 (CUI 23475670)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC GENIAL CONSULTING (CUI 33284391)
Cod CPV
42990000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.870 RON
Valoare atribuită
59.870 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.870 RON

din 59.870 RON estimat