Atribuită Cumpărare directă

Stalp beton 2.80 m x15x15 - 5 buc, Placa beton armat 1.93 m x40 cm, grosime 4.5 cm - 25 buc.

Număr anunț
DA25966914
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
PIŢIGOI SRL (CUI 17328259)
Cod CPV
45223500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.281,35 RON
Valoare atribuită
1.281,35 RON
Data publicării
14.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.281,35 RON

din 1.281,35 RON estimat