Atribuită
Cumpărare directă
Pelerinã impermeabilã Caracteristici: • închidere cu capse • 2 buzunare aplicate • orificii de aerisire sub brat • cusaturi izolate si termosudate la interior Lungime: 120-130 cm 10 bucati masura L -KAKI 10 bucati masura XL -KAKI 10 bucati masura XXL -KAKI
- Număr anunț
- DA25974611
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- 4M PROTECŢIE SERV SRL (CUI 17155999)
- Cod CPV
- 18211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 15.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.