Atribuită Cumpărare directă

Nr crt Denumire produse/servicii/lucrări U/M Cant.max AC PRET UNITAR FARA TVA VAL.FARA TVA 1 AMESTE DE LEGUME CIORBA kg 5 5.80 29.00 2 BRANZA TOPITA 140G BUC 12 2.54 30.48 3 CARNE TOCATA AMESTEC kg 7 17.20 120.40 4 CARTOFI kg 120 1.80 216.00 CEAI CUTII BUC 60 2.10 126.00 CEAPA kg 30 2.45 73.50 CREMVUSTI PASARE kg 18 10.20 183.60 FAINA DE MALAI kg 12 2.30 27.60 FASOLE VERDE CONGELATA BUC 10 6.30 63.00 GORDON BLEU KG 5 12.50 62.50 GRIS KG 10 2.39 23.90 IAURT 150G BUC 15 0.82 12.30 LAPTE L 60 3.20 192.00 MARGARINA BUC 48 2.14 102.72 MAZARE CONGELATA KG 5 5.90 29.50 MERE kg 15 6.50 97.50 MORCOVI kg 30 2.30 69.00 OUA BUC 240 0.62 148.80 PARIZER PASARE kg 15 8.90 133.50 PASTA DE TOMATE BUC 36 3.99 143.64 PIEPT DE PUI kg 6 14.00 84.00 PIPER NEGRU MACINAT BUC 10 3.10 31.00 PULPE PUI INTREGI kg 60 7.80 468.00 SMANTANA kg 5 6.50 32.50 UNT BUC 10 5.80 58.00 2558.44

Număr anunț
DA25991517
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.558,44 RON
Valoare atribuită
2.558,44 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.558,44 RON

din 2.558,44 RON estimat