Atribuită Cumpărare directă

PANOU TEMPORAR POLICCROM 3MX2M,, AFERENT OBICTIV "REABILITARE, MODERNIZAREA SI DOTARE CLADIRE EXISTENTA PRIN ÎNFIINŢAREA UNUI CENTRU DE ZI PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE, UNITAŢI DE ÎNGRIJIRE LA DOMICILIU PENTRU PERSOANE VÂRTSNICE SI CENTRE DE PREPARARE SI DISTRIBUIRE A HRANEI PENTRU PERSOANE CU RISC DE SARACIE ÎN ORASUL ABRUD", COD SMIS 127364 - CONFORM ATASAMENT

Număr anunț
DA26006684
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
30192170-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat