Atribuită Cumpărare directă

Argon 5.0 puritate min 99.999%, butelie de 50 litri, presiune 200 bar, continut 10.7 mc.

Număr anunț
DA25980395
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI 14794971)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,54 RON
Valoare atribuită
755,54 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,54 RON

din 755,54 RON estimat