Atribuită
Cumpărare directă
III.2. COD: CLX9.1 Denumire: Varfuri pipeta Roth Standard Universal, galbene, 10-100 μL, 10*96 buc Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret: 238.29 III.3. COD: 8160.1 Denumire: Varfuri pipeta Sorenson Standard Mμlti Universal, nesterile, albastre, 100-1000 μL, 1000 buc Furnizor: Roth Termen de livrare: 3 - 4 saptamani 1 bucata Pret: 152.32 III.6. COD: 1082-12 Denumire: Comprese sterile din tifon, 10x10cm, 12 straturi Furnizor: Indigen Termen de livrare: 1 - 2 saptamani 80 bucati Pret unitar: 0.57 Pret total: 45.60 III.9. COD: 0725PMV-120- STE Denumire: PMV Recipient Urocultor 120ml nesteril, 1 buc Furnizor: Indigen Termen de livrare: 1 - 2 saptamani 65 bucati Pret unitar: 0.27 Pret total: 17.55 Total pachet: 453.76 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA25997080
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,76 RON
- Valoare atribuită
- 453,76 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.