Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE GRAD. SF. ARH. MIHAI SI GAVRIL FORMAT DIN: CARTUS TONER XEROX PHASER 3052/WC 3215/3225 COMPATIBIL - 63.03 LEI x 2 BUC = 126.06 LEI CARTUS TONER SAMSUNG SL-M2675/ MLT-D116L COMPATIBIL - 63.03 LEI x 2 BUC = 126.06 LEI

Număr anunț
DA25972794
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFINTII ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL (CUI 29171017)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,12 RON
Valoare atribuită
252,12 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,12 RON

din 252,12 RON estimat