Atribuită Cumpărare directă

Furnizare de echipamente de uz profesional (uniforme si echipamente) conform anunt ADV1156575/06.07.2020 si oferta nr. 38686/08.07.2020. Facturarea se va face separat pe fiecare subunitate din DGAS.

Număr anunț
DA25989714
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18110000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.622 RON
Valoare atribuită
15.622 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.622 RON

din 15.622 RON estimat