Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM Kingston, HyperX Black, SODIMM, DDR4, 8GB, 2400MHz, CL14, 1.2V

Număr anunț
DA25976949
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA TERMOENERGETICA BUCURESTI ILFOV (CUI 38817487)
Furnizor / câștigător
ARLECHIN TOTAL DISTRIBUTION SRL (CUI 27181987)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.745 RON
Valoare atribuită
2.745 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
16.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.745 RON

din 2.745 RON estimat