Atribuită Cumpărare directă

- Laptop Dell Inspiron 5593, 15.6-inch FHD(1920x1080) Anti-Glare LED-Backlit Non-touch Display Narrow Border, Platinum Silver Palmrest with Finger Print Reader, 10th Generation IntelI CoreI i5-1035G1 Processor (6MB Cache, up to 3.6 GHz), IntelI UHD Graphics with shared graphics memory, 8GB, 8Gx1, DDR4, 2666MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, No ODD, 802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth, English-US Non-Backlit Keyboard – Grey, I/O Ports: 2x USB 3.1 Gen 1, 1x USB2.0, 1x HDMI 1.4b, 1x USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (data only) (Only available on configurations with NVIDIA® GeForce® MX230 graphics. Please check the “video card” on your selected configuration), 1x SD Media Card Reader (SD, SDHC, SDXC), 1x RJ45 – 10/100Mbps, Height: 18 mm-19.9 mm x Width: 363.96 mm x Depth: 249 mm, Weight (maximum): 2.05 kg, 45 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 42WHr (Integrated), Ubuntu Linux 18.04, 3Y Partner Led Carry In Service Upgrade - Licenta Windows Home 10 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEM DVD - Servicii de instalare de computere si software informatic: instalare programe, retea internet, trasfer date de pe laptopurile vechi

Număr anunț
DA25983768
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GAL PODISUL MEDIASULUI (CUI 23080602)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.665 RON
Valoare atribuită
10.665 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.665 RON

din 10.665 RON estimat