Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator AGM VRLA 12V 12,5A dimensiuni 151mm x 98mm x h 95mm F2 TED Battery Expert Holland - 8x66.40 lei Acumulator AGM VRLA 12V 7,3A dimensiuni 151mm x 65mm x h 95mm F2 TED Battery Expert Holland - 36x43.49 lei Acumulator AGM VRLA 12V 9,1A dimensiuni 151mm x 65mm x h 95mm F2 TED Battery Expert Holland - 50x50.98 lei Adaptor mufa F1 la F2 pentru AGM VRLA - 20x1.49 lei Adaptor mufa F2 la F1 pentru AGM VRLA - 20x1.49 lei Arcas Germania acumulator Ni-MH AA (R06) 2700mA - 46x6.68 lei Arcas Germania acumulator Ni-MH AAA (R03) 1100mA - 32x4.89 lei Camelion Germania baterie ceas alcalina AG13 LR44 - 20x0.59 lei Camelion Germania baterie litiu CR2025 3V - 10x1.29 lei Camelion Germania baterie litiu CR2032 - 30x1.39 lei Saft baterie litiu din Franta 3,6V 14250 tip 1/2AA diametru 14mm x h25mm - 25x12.99 lei Varta baterie alcalina 1,5V AA (LR6) Industrial V4006IND - 650x0.9 lei Varta baterie alcalina 1,5V AAA (LR3) Industrial V4003IND - 580x0.9 lei Varta baterie alcalina 1,5V C (LR14) Industrial PRO V4014IND - 130x2.05 lei Varta baterie alcalina 1,5V D (LR20) Industrial V4020IND - 100x3.10 lei Varta baterie alcalina 9V Industrial 6LR61 V4022IND - 100x3.5 lei Varta baterie ceas V357 SG13 diametru 11,6mm x h 5,4mm SR44W - 20x4.98 lei Varta baterie SuperLife 3R12 4,5V cod V2012 B1 - 28x2.82 lei
- Număr anunț
- DA25983068
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- GLOB STAR TRADE S.R.L. (CUI 6422217)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.772,41 RON
- Valoare atribuită
- 7.772,41 RON
- Data publicării
- 16.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.