Atribuită Cumpărare directă

Clorhidrat de dopamina 10ml x 5fiole sol inj(5cut X 15.08=150.08) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25992099
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,80 RON
Valoare atribuită
150,80 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150,80 RON

din 150,80 RON estimat