Atribuită Cumpărare directă

Algifen 5 ml x 5 fi(metamizol sodic); Nospa 40mg/2ml ; Furosemid 1% 5/2 inj.; Diazepam 5 mg /2.5 ml x 5 sol. rec.

Număr anunț
DA25983714
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,08 RON
Valoare atribuită
495,08 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
17.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,08 RON

din 495,08 RON estimat