Atribuită Cumpărare directă

Reîncarcarea si repararea stingatoarelor cu spuma mecanica tip SM 6 În aceste preturi nu este inclus prețul vopsitului și înlocuirea sub-ansamblelor defecte (manometre,valve, furtune, garnituri, cui siguranța, etc.) - în cazul în care se impun aceste lucrări. - Preturi pentru vopsire: Stingator portativ – 8,0 lei. - Ptr. sub-ansamble: Manometru=5 lei, Garnitura=2 lei, Valva ptr. SM6-SM9=16 lei, Furtun stingător ptr. SM6 -SM9=6.5 lei, Cui siguranța=2 lei.

Număr anunț
DA25981885
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZI (PRIMARIA LIVEZI) (CUI 4278132)
Furnizor / câștigător
RADIL SERV SRL (CUI 15184270)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663 RON
Valoare atribuită
663 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
19.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663 RON

din 663 RON estimat