Atribuită Cumpărare directă

LAVETA MICROFIBRA 30x30cm ROSIE - 60 buc ; LAVETA MICROFIBRA 30x30cm VERDE - 90 buc ; LAVETA MICROFIBRA 30x30cm GALBENA - 140 buc ; LAVETA MICROFIBRA 30x30cm ALBASTRA - 120 buc ;

Număr anunț
DA25992269
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
CLEANEXPERT SHOP SRL (CUI 25783331)
Cod CPV
39833000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.041,40 RON
Valoare atribuită
1.041,40 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041,40 RON

din 1.041,40 RON estimat