Atribuită Cumpărare directă

POLITA ZINCATA 305X991, PIULITA M8

Număr anunț
DA25990476
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070,09 RON
Valoare atribuită
1.070,09 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070,09 RON

din 1.070,09 RON estimat