Atribuită Cumpărare directă

Marimi: 35 capse 6,9×3,6mm Caracteristici: -steril -de unica folosinta -capsarea este mult mai rapida decat suturarea normala si de asemenea, mai precisa -risc de infectie scazut -pentru chirurgie generala, ORL,ortopedie, medicina sportiva etc

Număr anunț
DA25990844
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062 RON
Valoare atribuită
2.062 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062 RON

din 2.062 RON estimat