Atribuită Cumpărare directă

JASOL PAST.DEZINF.145BUC CU 6 buc 185.28 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 4 bax 157.44

Număr anunț
DA26004911
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE VOLUNTARI (CUI 40219248)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,72 RON
Valoare atribuită
342,72 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,72 RON

din 342,72 RON estimat