Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar pentru uz extern. Avizat de Ministerul Sanatatii. Solutie dezinfectanta. - In flacon de 500 ml. - Alcool de 70% vol. Compozitie: - Alcool etilic rafinat; - Apa dedurizata; - Salicilat de etil; - Albastru de metalin

Număr anunț
DA25987029
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,30 RON
Valoare atribuită
272,30 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,30 RON

din 272,30 RON estimat