Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Pomârla dorește să achiziționeze realizarea unei reţele de WiFi in cadrul proiectului „WiFi4EU Promovarea conectivităţii la internet în comunităţile locale” conform ofertei din SICAP a ofertantului, acordului de garantare,si ghidului specificatii tehnice atasate la prezenta achizitie. Prevederile si obligatiile care trebuiesc indeplinite conform acordului de grant si ghidului de implementare sunt obligatorii pentru prestator, iar simpla acceptare a acestei achizitii de catre dumneavoastra reprezinta acordul ca le veti respecta pe toate si va conduce la incheierea contractului de servicii. Achiziția se face la cursul euro BNR din data 07.07.2020: 4.8397 lei. Prețul oferit este 61004,62 lei.
- Număr anunț
- DA25998160
- Autoritate contractantă
- COMUNA POMIRLA (CUI 3503678)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 32412110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61.004,61 RON
- Valoare atribuită
- 61.004,61 RON
- Data publicării
- 20.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.