Atribuită
Cumpărare directă
Pungă mare (auriu) M - 26*42*10 DIMENSIUNI (cm) (baza*inaltime*burduf) - 2,65 lei* 50 bucati Pungă pătrată medie (auriu) T - 26*25*10 DIMENSIUNI (cm) (baza*inaltime*burduf) - 2 lei * 100 bucati Punga medie (auriu) TN - 18*23*10 DIMENSIUNI (cm) (baza*inaltime*burduf - 2 lei * 50 bucati
- Număr anunț
- DA25989551
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- CRIST 1 SRL (CUI 6160434)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,50 RON
- Valoare atribuită
- 432,50 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.