Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): MICROBUZ FIAT DUCATO, Serie sasiu ;ZFA25000001082512, Cap cilindrica=2287; Putere= 88 KW;Locuri=17; Masa maxima =4005kg. Valabilitate :18.07.2020-17.07.2021 12 Luni -EUROINS ROMANIA = 835.98 RON

Număr anunț
DA25974181
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,98 RON
Valoare atribuită
835,98 RON
Data publicării
15.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,98 RON

din 835,98 RON estimat