Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80 GR – 200 TOP,HARTIE COPIATOR A3 -1 TOP, DOSAR PLASTIC CU SINA ALBASTRE SI ROSII – 250 BUC.,DOSAR SINA CARTON – 200 BUC,AGRAFE 55 MM – 5 BUC., PIX ALBASTRU – 50 BUC, CAPSE 24/6 – 30 BUC.,AGRAFE 30 MM – 30 BUC, PERMANENT MARKER NEGRU – 10 BUC, BANDA ADEZIVA INGUSTA TRANSPARENTA – 6 BUC,BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA LATA – 6 BUC , BIBLIORAFT 8 CM - 50 BUC BIBLIORAFT 5 CM – 10 BUC., ALONJE SET – 5 BUC, MAPE DOCUMENTE CU ELASTIC ROSII SI ALBASTRE – 15 BUC., CREIOANE COLORATE 12/SET – 2 SET , , FILE PROTECTIE – 7 SET, PLIC A4 ALB – 100 BUC,TEXT MARKER GALBEN – 15 BUC.,PLIC C5 – 500 BUC , PLIC C6 – 1000 BUC, PLIC CD CU FEREASTRA – 100 BUC., RADIERA – 5 BUC., CD 50 BUC/SET – 1 SET, ELASTIC -3BUC., BANDA CORECTOARE – 10 BUC,PIX CU SUPORT – 4 BUC,ROLE FAX – 6 BUC., , TUS STAMPILA ALBASTRU – 5 BUC,TUS STAMPILA NEGRU – 3 BUC ,RIGLA PLASTIC 40 CM – 4 BUC,TEXT MARKER 4 BUC/SET – 5 SET , POST-IT GALBEN – 12 BUC., SFOARA BUMBAC – 10 BUC.,PIX CU PASTA NEAGRA - 5 BUC.,MEMORY SRICK 64GB – 1 BUC.,DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII ROSII SI ALBASTRE – 30 BUC., TASTATURA – 2 BUC., CARTUS HP4015A – 1 BUC., ROLA TERMICA – 50 BUC.

Număr anunț
DA26006449
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.254,07 RON
Valoare atribuită
4.254,07 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.254,07 RON

din 4.254,07 RON estimat