Atribuită Cumpărare directă

BILETE TAXA FORFETARA WC 1.60 LEI, SERIA : 001-15.000; BILETE TAXA FORFETARA 1.00 LEU, SERIA : 228.001-233.000; BILETE TAXA FORFETARA 10.00 LEI, SERIA : 22.001-32.000; BILETE TAXA FORFETARA (100 FILE) , BLOC SIMPLU, HARTIE 70 GR.

Număr anunț
DA25977681
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
22459000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
16.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat