Atribuită
Cumpărare directă
SIM-uri cu servicii de date mobile internet nelimitat (primii 5 GB la viteza 4G) cu tableta GRATUIT-tip: LENOVO M7, 7'' sau HUAWEI la pachetul de 5 EURO fara TVA / SIM-(TABLETA) / LUNA (5EURO X 250 BUCATI (SIM) = 1250 EURO fara TVA / LUNA - la cursul de 1 EURO = 4.9096 RON - Servicii asigurate de catre VODAFONE ROMANIA. Perioada contractuala - 24 LUNI. Achizitie necesara de servicii si echipamente informatice ( tablete) tuturor elevilor din cele 3 scoli generale, pentru a asigura sanse egale la educatie pentru toti elevii ( accesul la activitati de invatare - prin participarea la activitatile online , organizate de unitatile de invatamant).
- Număr anunț
- DA26015957
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 32522000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.288 RON
- Valoare atribuită
- 147.288 RON
- Data publicării
- 22.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.