Atribuită Cumpărare directă

er conditionat VORTEX VAI1220FA, 12000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb +Instalare aer conditionat pana la 10 zile(traseu 3ml) Condiţii de efectuare a serviciului de instalare aer conditionat Termenul de montaj este de 7-10 zile lucratoare.

Număr anunț
DA25990181
Autoritate contractantă
COMUNA BALTA DOAMNEI (CUI 2845672)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.908,90 RON
Valoare atribuită
2.908,90 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.908,90 RON

din 2.908,90 RON estimat