Atribuită Cumpărare directă

ervicii de spalatorie ( spalat - uscat - calcat ) pentru: 206 buc cearceaf de pat, 193 buc cearceaf plic, 218 buc fata de perna.

Număr anunț
DA25993872
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
FRIDAY CLEAN S.R.L. (CUI 39899841)
Cod CPV
98310000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,30 RON
Valoare atribuită
928,30 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,30 RON

din 928,30 RON estimat