Atribuită
Cumpărare directă
1.Managementul resurselor umane in sectorul public. Noutati legislative.-Perioada 26 iulie-2 august, Mamaia, Grand Astoria 2. Administrarea patrimoniului. Perioada 9-16 august, Mamaia, Grand Astoria 3. Financiar, buget, contabilitate publica. Perioada 26 iulie-2 august, Mamaia, Grand Astoria 4. Managementul resurselor umane in sectorul public. Noutati legislative. -Perioada 26 iulie-2 august, Mamaia, Grand Astoria
- Număr anunț
- DA25987144
- Autoritate contractantă
- Liceul "Preda Buzescu (CUI 2539479)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.294,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.294,12 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.