Atribuită Cumpărare directă

componente IT conform oferta din data de 16.07.2020 1 Tandberg RDX External drive kit with 5TB, black, USB3+ , 8882-RDX LIVRARE INTRE 30 – 40 ZILE - 1 buc x 2620.40 lei = 2620.40 lei 2 RDX QuikStation 4 RM, 4-Bay, 4x 1Gb Ethernet, removable disk array, 1U rackmount, 8920-RDX LIVRARE 5 ZILE - 1 buc x 8899.50 lei = 8899.50 lei 3 Memorie DDR4 32GB PC4-2666V, registered SDRAM 2Gx4, packaged in a DIMM organized 4Gx72 pt HPE Proliant DL380 Gen 10 server, 815100-B21 LIVRARE IN MAXIM 20 ZILE. 10 buc x 1308.80 = 13088 buc TOTAL GENERAL 24607.90 lei fara tva

Număr anunț
DA26004888
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.607,90 RON
Valoare atribuită
24.607,90 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.607,90 RON

din 24.607,90 RON estimat