Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Property - Cladire si Continut IMM - 12 luni - Asirom Suma asigurata cladire 13.316.824 lei Suma asigurata bunuri 2.215.000 lei Fransize - 1% la cutremur / 5% din Suma asigurata pt Stoc Combustibil

Număr anunț
DA25989717
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI 23973046)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.713,43 RON
Valoare atribuită
17.713,43 RON
Data publicării
17.07.2020 00:00
Data finalizării
20.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.713,43 RON

din 17.713,43 RON estimat