Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pachet DRAPELE constând în: Drapel ROMÂNIA-exterior-90x135fl- 70buc x 38.22lei/buc; Drapel UE-exterior-90x135fl - 70buc x 55.02lei/buc; Drapel Municipiul Tulcea 90x135fl - 15buc x 110lei/buc. Drapel ROMÂNIA exterior 140X210 pentru catarg - 5buc x 100.84lei/buc.
- Număr anunț
- DA25991405
- Autoritate contractantă
- Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.681 RON
- Valoare atribuită
- 8.681 RON
- Data publicării
- 17.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.