Atribuită Cumpărare directă

Masca de protectie FFP2 model KN 95, cutie cu 10 buc, certificate si declaratie de conformitate valabile. Va rugam comanda multiplu le 10, transport gratuit oriunde in tara pt minim 100 buc.

Număr anunț
DA26005314
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat