Atribuită
Cumpărare directă
Redesign, reconstructie site web si implementare GDPR Conform compendiului legislativ, pagini nelimitate, platforma CSM personalizata, cu design unic, adaugare buton pentru persoanele cu handicap (posibilitate schimbare culore/ citire text), link catre pagini de socializare IMPORT DATE DE PE SITEUL VECHI www.primariadoba.ro mentenanta se va plati incepand cu data de 08.11.2021 - 1000 lei/an
- Număr anunț
- DA26020864
- Autoritate contractantă
- Comuna Doba (CUI 3963838)
- Furnizor / câștigător
- TEOSZAN SOFT SRL (CUI 30479690)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.250 RON
- Valoare atribuită
- 4.250 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.