Atribuită Cumpărare directă

DI3593I341UBUS-IN 3593 FHD i3-1005G1 1 BUC = 2450 RON

Număr anunț
DA26002345
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
KIVIRO SRL (CUI 31010233)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
21.07.2020 00:00
Data finalizării
22.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat