Atribuită Cumpărare directă

ROLA HARTIE IG T6-27 H IG 3 STR-24 ROLA DERULARE MATIC TORK(290067) BUC 12

Număr anunț
DA26014109
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii- Sf. Gheorghe (CUI 4404397)
Furnizor / câștigător
MARGRY TEAM SRL (CUI 33613940)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,20 RON
Valoare atribuită
844,20 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,20 RON

din 844,20 RON estimat