Atribuită
Cumpărare directă
Detergent solid DERO RUFE AUTOMAT industrial profesional 10 kg sac, 125 spalari ,recomandat pentru toate tipurile de masini de spalat,detergent cu putere mare de actiune Detergent automat Wash with style 10 kg , 125 spalari ,recomandat pentru toate tipurile de masini de spalat,detergent cu putere mare de actiune
- Număr anunț
- DA26003758
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- POZITIV DAV COM S.R.L. (CUI 40615226)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.340 RON
- Valoare atribuită
- 8.340 RON
- Data publicării
- 21.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.