Atribuită Cumpărare directă

PRESTĂRI SERVICII ÎN DOMENIUL SECURITĂȚII ȘI SĂNĂTĂȚII ÎN MUNCĂ ȘI ÎN DOMENIUL SITUAȚIILOR DE URGENȚĂ CU PERSONAL ABILITAT

Număr anunț
DA25997086
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA ARGES (CUI 24707476)
Furnizor / câștigător
IONIQ SAFETY CONSULTING SRL-D (CUI 38258679)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
20.07.2020 00:00
Data finalizării
21.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat