Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE BALAST PENTRU REFACERE ULITE SI TRAZI CALAMITATE

Număr anunț
DA26016975
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTOLȚ (CUI 4291638)
Furnizor / câștigător
VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
Cod CPV
14212310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
33.000 RON
Data publicării
23.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.000 RON

din 33.000 RON estimat