Atribuită Cumpărare directă

FESI 10/10 40 gr/mp,FESI 10/20 40 gr/mp. Livrarea se va efectua in mai multe transe, in functie de comenzile scrise si transmise pe fax, email.

Număr anunț
DA26011353
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
PRODCONFARM SRL (CUI 5172210)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.300 RON
Valoare atribuită
13.300 RON
Data publicării
22.07.2020 00:00
Data finalizării
23.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.300 RON

din 13.300 RON estimat